Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область отримала понад 14 000 доз вакцини від коронавірусу

Фото: ХОВА
Нова партія складається з вакцини Comirnaty Tris від Pfizer.

Жителів Харківщини просять вакцинуватися, оскільки може бути зростання випадків коронавірусу.

Харківська область отримала понад 14 000 доз вакцини від коронавірусу Comirnaty Tris від Pfizer та очікує понад 6000 доз Janssen. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Харківської обласної військової адміністрації Максим Хаустов.

"На жаль, коронавірус ми не побороли. Так, дійсно, є зниження, але воно пов'язане з тим, що багато людей виїхало з Харкова. Все ж кожного дня ми реєструємо захворювання. За період воєнного часу було понад 20 летальних випадків від COVID, тому потрібно вакцинуватися", — сказав Хаустов.

В Україні наразі переважають різновиди штаму "Омікрон", у Європі починається хвиля захворювання, на Харківщині також може побільшати випадків коронавірусу. За словами Максима Хаустова, на Харківщини також достатньо вакцини від коронавірусу CoronaVac. Бустерну дозу можна зробити і Janssen, і Comirnaty Tris.

"До речі, сьогодні в мене уже підійшов термін отримання бустерної дози, я прийшов сюди зробити вакцинацію Comirnaty Tris", — розповів директор департаменту охорони здоров'я ХОВА.

Зазначимо, з початку вакцинальної кампанії на Харківщині зробили близько 2 850 000 щеплень від коронавірусу. Із них двома дозами — понад 1 100 000, решта — це бустерні та додаткові дози. За час війни зробили 50 000 щеплень, із них 40 000 — бустерна доза.

Як повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації, вносити дані про нову вакцину Comirnaty Tris до Електронної системи охорони здоров'я та завантажувати оновлені COVID-сертифікати зможуть з наступного тижня.

Знайти центри вакцинації від коронавірусу на Харківщині можна за посиланням.

Як писав KHARKIV Today, рівень захворюваності на коронавірус у Харківській області знизився через війну — частина населення виїхала з регіону, ще частина проживає на тимчасово окупованих територіях та не мігрує. Крім того, на зниження захворюваності вплинуло те, що люди не мають можливості пройти тестування на коронавірус та звернутися до лікаря. Підйом захворюваності прогнозують з кінця серпня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.