Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителі Харківської області збільшили борги за комірне

Фото: KHARKIV Today
Найбільші борги за тепло і гарячу воду.

У жовтні жителі Харківської області заплатили 1,042 мільярда гривень за комунальні послуги, у вересні оплачували послуги ЖКГ краще — 1,047 мільярда.

На кінець жовтня борг жителів Харківської області за постачання теплової енергії та гарячої води становив 3,7 мільярда гривень, тоді як у вересні був 3,6 мільярда. Також заборгованість збільшилася за іншими видами послуг. Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Харківській області.

Борг за централізоване водопостачання та водовідведення становить 782,8 мільйона гривень, у вересні — 781,4 мільйона.

За постачання та розподіл електричної енергії жителі Харківської області заборгували 731,3 мільйона гривень, на кінець вересня сума дорівнювала 687,7 мільйона гривень.

Заборгованість за послугу з управління багатоквартирним будинком склала 466,2 мільйона гривень, місяцем раніше — 459 мільйонів гривень. Збільшено й борг за вивезення побутових відходів: якщо у вересні він становив 178 мільйонів гривень, то на жовтень сума сягнула 179,7 мільйона гривень. Водночас частину боргів жителі реструктуризували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'янам пропонують передавати свідчення і дізнаватися про борги у чат-боті

"У жовтні 2021 року постачальниками житлово-комунальних послуг з населенням було укладено 279 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 2 362 000 гривень. Сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів склала 1 764 200 гривень", — пояснили в ГУ статистики у Харківській області.

Як писав KHARKIV Today, жителі Харківської області збільшили борг за газ. На 1 листопада борг жителів Харківської області за газ становив 2,5 мільярда гривень (у жовтні — 2,26 мільярда гривень). 43 000 споживачів мають заборгованість у розмірі 3000 гривень. Гроші з боржників повертатимуть через суд. Загалом планують отримати 33 мільйони гривень  боргу за газ.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.