Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителі Харківської області заборгували за газ 2,4 мільярда гривень

Частина з боржників — субсидіанти (52 000).

Найбільший борг за газ утворили жителі Балаклійської, Лозівської та Первомайської територіальних громад, найкраще оплачують послугу у Великобурлуцькій і Сахновщинській громадах.

На 1 вересня борг жителів Харківської області за газ становить 2,416 мільярда гривень, що на 123 мільйони гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомили у компанії "Харківгаз Збут".

Водночас кількість боржників-субсидіантів у цьому вересні зменшилася на 16% у порівнянні з минулим роком. На сьогоднішній день таких субсидіантів налічується 52 000. У "Харківгаз Збуті" відзначили: у жовтні компанія подасть дані про стан розрахунків одержувачів субсидій до органів соціального захисту, при наявності боргу в розмірі понад 340 гривень житлову субсидію на наступний сезон не нарахують.

Жителів закликають вчасно оплачувати газ, у разі несплати компанія подає позови до суду. Відключити від газопостачання під час карантину не можуть, однак це поширюється тільки на регіони у "червоній" зоні епіднебезпеки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що буде з тарифами на тепло у громадах Харківської області

"Зараз у судах знаходиться більше 3000 справ про стягнення заборгованості на загальну суму понад 41 мільйон гривень. Щоб уникнути заборгованості і спланувати свої витрати наперед фахівці компанії радять клієнтам переходити на тариф "Твій газ. Рівномірний платіж", термін приєднання до якого діє до 30 вересня поточного року", — відзначили у "Харківгаз Збуті".

Як писав KHARKIV Today, жителі Харківської області заборгували за комунальні послуги більше шести мільярдів. Найбільшим залишається борг за тепло і гарячу воду — 3,94 мільярда гривень (станом на липень).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.