Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителів Харківської області просять переоформити субсидію

Зробити це необхідно до вересня включно.

Усім субсидіантам призначать субсидію з травня 2021 року, незалежно від місяця подачі нової заяви.

Субсидіанти повинні подати нову заяву на отримання житлової субсидії та декларації протягом п'яти місяців. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики.

"Щоб уникнути черг, на підставі документів, поданих протягом усіх п'ятьох місяців неопалювального періоду (травень-вересень 2021 року), житлова субсидія всім домогосподарствам буде призначена з травня 2021 року. Просимо всіх, хто потребує підтримки держави, не піддаватися панічним настроям, і не створювати масових скупчень", — закликали у Мінсоцполітики.

Оформити субсидію можна за допомогою уповноважених осіб у територіальних громадах та Центрах надання адміністративних послуг, у структурних підрозділах з питань соціального захисту населення райдержадміністрації, виконавчих органів міських рад, поштою або за допомогою електронного сервісу на офіційному сайті Мінсоцполітики.

Знайти бланки заяв і декларацій для друку можна тут. Їх потрібно заповнити та надіслати до органів соціального захисту населення, уповноважених осіб або виконавчих органів.

Питаннями про призначення субсидії, які раніше розглядали комісії, тепер будуть займатися органи соціального захисту населення самостійно на підставі наданих громадянами документів. Розглядати документи вони не можуть довше десяти днів.

"Усім цим домогосподарствам, які отримували субсидію за рішенням зазначених комісій, субсидія буде призначена на наступний період безпосередньо органами соціального захисту населення. Водночас, термін розгляду документів у таких випадках скорочується втричі — з 30 до 10 днів", — підкреслили у Мінсоцполітики .

Мінсоцполітики закликало місцеву владу ввести талонну систему для прийому громадян у певний час, щоб не створювалися черги із субсидіантів.

Відзначимо, станом на лютий 2021 року житлову субсидію у Харківській області отримували 226 700 жителів. Нараховують її з 4 по 24 число кожного місяця. Перерахунки проводять без звернень жителів. З січня в Україні діють нові правила на отримання субсидії, знайти їх можна тут.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.