Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Зеленський розповів Шольцу про Куп'янськ

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today/
Голова держави телефоном поспілкувався із канцлером.

На Куп'янському напрямку президент був уранці.

30 листопада Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Вони обговорювали оборонну співпрацю. Голова держави подякував Шольцу за "зимовий" оборонний пакет і програму фінансової допомоги, яка розрахована на багато років. Окрім цього, Зеленський розповів канцлеру, зокрема, про ситуацію у місті Куп'янськ на Харківщині, яке відвідав уранці, а також ситуацію у Чорному морі й роботу "зернового коридору".

"Обговорили ситуацію на полі бою. Розповів про ранкове відвідання Куп'янська, а також Херсона, Миколаєва та Одеси напередодні", — повідомив Зеленський у своєму Telegram-каналі.

Про приїзд Зеленського у Харківську область також розповів командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський. Окрім президента, регіон відвідав міністр оборони України Рустем Умєров. Вони приїхали до командного пункту захисників Куп'янськ. Там голова держави провів нараду, на якій йому доповіли про військову ситуацію та озвучили потреби захисників (засоби радіоелектронної боротьби, дрони, захист від російських безпілотників, облаштування укріплень).

"Доповів щодо оперативної ситуації на ділянці фронту. Обговорили план подальших дій військових з'єднань, зокрема щодо оборони лінії Куп'янськ — Лиман. Крім того, було заслухано інформацію від командира тактичної групи "Куп'янськ" Олександра Луценка та командира 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка Олександра Бакуліна", — розказав Сирський.

Як писав KHARKIV Today, під час візиту на Харківщину Володимир Зеленський подякував українським військовим, які захищають регіон, і побажав їм перемоги, міцності, ініціативи. Також попросив берегти близьких і побратимів. Бойові командири отримали нагороди.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.