Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Заступниці голови Харківської облради призначили надбавку

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Валерія Мураєва отримуватиме "зверху" майже 2000 гривень щомісяця.

Валерія Мураєва заявила, що не може відмовитися від додаткових грошей і обіцяла спрямувати їх на ЗСУ.

20 вересня на XII сесії Харківської обласної ради ухвалили рішення про призначення надбавки у розмірі майже 2000 гривень заступниці голови Харківської обласної ради Валерії Мураєвій. "За" проголосували 69 депутатів.

Перед голосуванням Мураєва заявила, що не голосуватиме за питання про встановлення собі надбавки через конфлікт інтересів та розповіла, куди витратить надбавку у разі ухвалення рішення.

"Повідомляю, що відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" та закону "Про місцеве самоврядування в Україні", про наявність конфлікту інтересів, тому я не буду брати участь у розгляді цього питання та голосувати. До того ж зазначу, що у зв'язку з тим, що ці зміни обумовлені законодавством, і я, на жаль, не можу від них відказатися, ці кошти щомісяця будуть передаватися на потреби ЗСУ", — сказала Мураєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куратор харківських "слуг" Слюсарєв став власником бізнесу проросійського Мураєва

Депутат Харківської облради Галина Куц зазначила, що питання про встановлення надбавки заступниці голови Харківської облради не повинно розглядатися під час війни та руйнує імідж облради.

"Питання настільки неетичне для сьогоднішнього часу, що взагалі не зрозуміло, чому воно взагалі потрапило у порядок денний. Я працюю теж у бюджетній сфері, і у нас знімають надбавки, не дають їх, тому що всі економлять, тому що ми фронтова область і війна в країні. Говорити про те, що закон вимагає... Зараз інший час, — сказала Куц. — Цей підхід руйнує імідж нашої інституції обласної ради — що у фронтовий час ми не займаємося питанням для фронту, а ми вирішуємо питання надбавок".

За словами голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, надбавки передбачені законом. Після ухвалення рішення Єгорова-Луценко попросила Мураєву щомісяця звітувати про передання надбавки українській армії.

Як писав KHARKIV Today, 20 вересня Харківська обласна рада призначила гендиректором Харківського обласного центру онкології Віктора Лихмана, який виконує обов'язки на цій посаді з початку лютого 2022 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.