Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Призначили гендиректора Харківського онкоцентру

Фото: Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. Зайцева
Онкоцентр очолив Віктор Лихман.

Віктор Лихман буде директором онкоцентру під час воєнного стану в Україні, потім проведуть конкурс на цю посаду.

20 вересня на XII сесії Харківської обласної ради Віктора Лихмана, який виконує обов'язки на цій посаді з початку лютого 2022 року, призначили директором Харківського обласного центру онкології. За кандидатуру Лихмана проголосував 71 депутат.

"Хочу нагадати, що призначення відбувається на період воєнного стану. Тому після закінчення війни на цю посаду буде оголошений конкурс, відповідно до законодавства", — пояснила голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко.

Питання про призначення Віктора Лихмана включили до порядку денного під час сесії. Його рекомендувала включити профільна комісія після доопрацювання.

Як писав KHARKIV Today, 1 лютого 2022 року у Дениса Скорого, який керував онкоцентром з 2016 року, закінчилися повноваження. Наступного дня профільна комісія підтримала кандидатуру Віктора Лихмана як тимчасового директора онкоцентру. Віктор Лихман — хірург, завідувач відділення Інституту загальної та невідкладної хірургії.

Під час війни російська армія кілька разів завдавала серйозних руйнувань Харківському онкоцентру в Помєрках. У корпусах вибиті вікна, двері, пошкоджене медичне обладнання. Лікарі надають допомогу онкохворим пацієнтам на базі інших лікарень Харкова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.