Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Заступник голови Харківської облдержадміністрації отримав 1,4 мільйона гривень

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Михайло Черняк повідомив про зміни у майновому стані.

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк отримав 1 400 000 гривень від продажу нерухомого майна.

Про це стало відомо з відповідного повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, яке Михайло Черняк опублікував у Єдиному державному реєстрі декларацій.

У щорічній декларації Черняка з нерухомого майна зазначено квартиру у Харкові площею 117,90 квадратних метра (куплена у 2020 році за 250 000 гривень), квартиру у Києві площею 49 квадратних метрів (куплена у 2018 році за 400 000 гривень), квартиру у Харкові 92,3 квадратних метра (куплена у 2006 році, вартість не вказана; належить дружині), два машиномісця у Харкові (вартість не вказана, власність — подружжя), земельна ділянка площею 3000 квадратних метрів у Київській області (куплена у 2007 році за 61 000 гривень).

Від продажу якої саме нерухомості заступник голови ХОДА отримав дохід, у повідомленні про зміни у майновому стані не вказано. Відомо, що операція відбулася 10 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ексзаступник голови Харківської облради подав декларацію перед звільненням

Як писав KHARKIV Today, у червні 2020 року Михайло Черняк звільнився з посади заступника голови ХОДА. Потім був радником на той момент голови ХОДА Айни Тимчук. У лютому 2021 року повернувся на посаду заступника голови ХОДА.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.