Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Захисники Харківщини полонили росіянина після трьох днів служби

Скрін відео
Окупант збирався піти за кордон, але його спіймали.

Після успішного контрнаступу Збройних сил України загарбники розгублені.  

Російського гвардійця взяли в полон на Харківщині бійці 92-ої бригади. Олексій Пашков, боєць однієї з найкращих в Росії дивізій, 2-ої таманської з Підмосков’я. Його командири просто кинули своїх бійців та втекли. Про це повідомили в Управлінні стратегічних комунікацій Збройних сил України. 

"Я — військовослужбовець російської армії. Призваний за контрактом. Не ходіть на Україну, не слухайте нікого, цю пропаганду військкомату. Тут дуже багато вбитих та поранених. До мене ставляться добре. Тут насправді живуть звичайні, нормальні люди. Якщо не хочете тут помирати, то не ходіть сюди. Командири покинули, усі пішли, тикалися-микалися по ярам, по підвалам, усі розгубилися, незрозуміло, хто куди. Вирішив піти за кордон, але потрапив у полон. Служу третій день, командира бачив у перший день один раз, ні їжі — нічого", — розповів полонений.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ повністю контролюють головну залізничну розв’язку на сході Харківщини

Єдиний шанс врятуватися для Пашкова — це здатися в полон, пояснили в Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ. 

"Ми б радили так зробити і "мобікам", яких не сьогодні-завтра заженуть до України навздогін до розбитої дивізії Пашкова. Ось телефони +38 066 580 34 98 та +38 093 119 29 84. Там розкажуть, що треба робити, щоб зберегти своє життя", — додали в Управлінні.

Нагадаємо, начальника ракетних військ російської армії вбили на Харківщині. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.