Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Начальника ракетних військ російської армії вбили на Харківщині

Фото: соцмережі
Полковника Бориса Тотікова поховали в Рязані.

Начальник ракетних військ та артилерії — одна з ключових ланок у сучасній війні. 

Із полковником Борисом Тотіковом, який був начальником ракетних військ та артилерії 35-ї загальновійськової армії російських збройних сил, попрощалися у місті Рязань 25 вересня. 

За інформацією волонтера, головреда "Цензор. нет" Юрія Бутусова, російські джерела раніше повідомляли, що напередодні українського наступу під Балаклією по штабу російських військ в Ізюмі завдавались удари ракетами HIMARS.  

"Саме штаб 35-і армії відповідав за управління військами в цьому районі, це в їхній полосі стався прорив. А тепер, як ми бачимо, є певні підстави говорити, що суттєві втрати понесло російське командування в цьому районі. Начальник ракетних військ та артилерії — одна з ключових ланок у сучасній війні", — написав Бутусов.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ізюмські кати. Установлені імена російських військових, причетних до вбивств

Він вважає, що розгром росіян був значною мірою пов'язаний із втратою управління і точним визначенням українською розвідкою дислокації російських штабів та їхнім точним ураженням. 

Як писав KHARKIV Today, 8 вересня на будівлю Балаклійської міської ради повернули український прапор, про звільнення повідомив Володимир Зеленський, почався "Балаклійський прорив". 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.