Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

За комунальні онлайн-платежі знову беруть комісію

Платіжні послуги не нараховували комісію два місяці.

Частину комісії від онлайн-платежів за газ надсилатимуть Збройним силам України.

З 1 травня платіжні послуги повернули комісію за онлайн-платежі. Про це повідомили у компанії "Харківгаз збут".

"Ми вважаємо, що рішення про відновлення комісії за онлайн-платежі зараз є несвоєчасним. Війна в Україні триває", — зазначили у компанії.

Платіжні послуги скасували комісію за онлайн-платежі з початком війни. Упродовж цих двох місяців можливістю платити без комісії скористалося багато українців. Як зазначили у "Харківгаз Збуті", це не лише вигідно, а й безпечно. До того ж, у багатьох містах через війну досі немає можливості сплатити за комунальні офлайн.

Із поновленням комісії у "Харківгаз Збуті" вирішили частину коштів віддавати українській армії.

"З огляду на важливість того, щоб онлайн-сервіси залишалися максимально доступними для кожного українця, ми прийняли рішення направити частину комісії на користь Збройних сил України. Тому з сьогоднішнього дня третина комісії від кожного онлайн-платежу постачальника, які працюють під брендом "Твій газзбут", перераховуватимуть на потреби армії", — зазначили у компанії.

Як писав KHARKIV Today, дія тарифу "Твій газ. Рівномірний платіж" завершилась 30 квітня. Жителям Харківської області, які користуються тарифом "Твій газ. Рівномірний платіж", не потрібно йти до центрів обслуговування клієнтів, щоб його переоформити. З 1 травня таких клієнтів автоматично перевели на базовий тариф "Твій газ. Річний".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.