Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ймовірний учасник вбивства поліцейського на Вінничині вчився у харківському виші

Фото: Police Control Ukraine/Facebook
Віталій Василаке за даними ЗМІ вчився у ХНУВС ім. Івана Кожедуба.

У Вінницькій області вбито поліцейського, інший отримав поранення.

Сьогодні, 20 квітня, близько 2 години ночі у Гайсинському районі Вінницької області працівники поліції зупинили для перевірки невідомий автомобіль темного кольору.

"В авто були двоє чоловіків. Вони відкрили вогонь по поліцейських. Від отриманих поранень загинув 20-річний поліцейський, його напарник поранений", — повідомили у поліції Вінницької області.

1На території Вінницької та Одеської областей введено поліцейську операцію. Вдалося встановити осіб, ймовірно причетних до скоєння злочину. Орієнтування розіслано до всіх регіональних підрозділів Національної поліції.

1

Один із учасників нападу на поліцейських — Васілаке Віталій Валерійович. За даними Police Control Ukraine, він навчався у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

1
Віталій Василаке та його батько Валерій Василаке. Фото: Police Control Ukraine

Загиблий — 20-річний рядовий поліції інспектор сектору реагування патрульної поліції відділу поліції №1 (Бершадь) Гайсинського райуправління Максим Зарецький. 

1З 2021 року він навчався у Національній академії внутрішніх справ та півтора роки служив у секторі реагування патрульної поліції. 

"Без єдиного сина залишились батьки чоловіка. Він був патріотом, надійним товаришем, сумлінним та відданим справі правоохоронцем", — повідомили у вінницькій поліції.

Як писав KHARKIV Today, кілеру вручили підозру за спробу вбивства підполковника поліції у Харкові. У Харкові замовили вбивство підполковника.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.