Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 червня, 2021 - 17:30

Які предмети ЗНО здавали найбільше випускників з Харківської області

Гуманітарні предмети виявилися більш популярними.

Тепер випускників чекає вступна кампанія.

В основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання взяли участь майже 19 тисяч випускників шкіл Харківської області. 15 червня абітурієнти здали останнє тестування — з географії. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Роман Семенуха.

"Працювало 44 пункти оцінювання. Тест з географії здали понад 6500 чоловік, а це приблизно 70% від тих, хто зареєструвався", — пояснив чиновник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Два харківських абітурієнти набрали по 200 балів на ЗНО з хімії

За словами Семенухи, найпопулярнішими у цьому році предметами були українська мова і література, історія і математика. Рідше вибирали хімію і іноземні мови: французька, німецька та іспанська.

"Не дивлячись на карантин і пов'язані з ним складності, ЗНО у Харківській області пройшло спокійно", — уточнив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вступна кампанія-2021. Умови, дати і нововведення

Чиновник додав, протягом місяця організацією тестування з усіх предметів у регіоні займалися майже п'ять тисяч педагогів, медиків, правоохоронців та співробітників Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти та інших фахівців.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.