Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Які об'єкти не зможуть реалізувати за програмою "Великого будівництва"

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Усі об'єкти "Великого будівництва" мають відповідати нормам безбар'єрності.

У регіоні хочуть створити "безбар'єрний простір".

У Харківській облдержадміністрації провели семінар-нараду, присвячену питанням забезпечення безбар'єрності на об'єктах, які зводять за програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво". У ньому взяли участь заступник голови Харківської ОДА Михайло Харнам, представники профільних департаментів адміністрації, проектних організацій та територіальних громад області. Про це розповіли у пресслужбі ХОДА.

Повідомляється, що Національна стратегія створення безбар'єрного простору в Україні була розроблена з ініціативи першої леді Олени Зеленської — всі об'єкти, які зараз будуються та були здані в експлуатацію у попередні роки, мають повністю відповідати принципам безбар'єрності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хочемо, щоб наступний рік став роком "Великого будівництва" у Харківській області — Скакун

"Все, що стосується безбар'єрності та інклюзії, це питання номер один. Це вже не формальний підхід. Перед нами стоїть державне завдання, — наголосив Михайло Харнам. — Йдеться не лише про те, щоб коляски проїхали. Це і мами з дітьми, і люди з обмеженнями по зору і так далі. Приділятимемо всі разом цьому велику увагу. Проєкти, що не відповідають нормам безбар'єрності, не будуть прийняті і реалізовані".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.