Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Починається ремонт у школі, яку обіцяють зробити найкращою у Харківській області

Фото: ХОГА
Будівлю утеплять, оновлять і розширять прибудовою.

Паралельно робитимуть прибудову і упорядковуватимуть існуюче приміщення.

Серед шкіл, які цього року відремонтують за програмою "Велике будівництво", — Малоданілівський ліцей. Про це повідомили у Харківській облдержадміністрації.

"У 2022 році за програмою у Харківській області плануємо відновити чотири школи та шість дитячих садків. Нам важлива комплексність проєктів, облік вимог інклюзії та оснащеність усім необхідним для навчання у приміщеннях європейського рівня", — розповів голова Харківської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Зокрема, у Малоданілівському ліцеї заплановано нову багатоповерхову прибудову з бомбосховищем, актовою залою, медіатекою та бібліотекою, гардеробом та душовими кабінами для спортзалу. У цьому приміщенні також з'являться нові санвузли, навчальні аудиторії, кабінети для вчителів та ліфти. Паралельно будуть упорядковувати деякі класи в існуючому приміщенні, відремонтують коридори та спортивний зал.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Зелений каркас", Льодова арена та океанаріум стануть об'єктами "Великого будівництва" Зеленського

"Хочемо позбутися проблем з водовідведенням, оновити роботу інших інженерних мереж. Підвищити енергоефективність. Поліпшити харчоблок та передбачити доступність освітнього процесу людей з інвалідністю та інших маломобільних груп. Виконати фасадні роботи і упорядкувати прилеглу територію", — розповів Михайло Харнам.

За його словами, цей навчальний заклад має стати найкращим та найсучаснішим у Харківській області.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

Нагадаємо, реконструкція Малоданилівського ліцею стартує у березні. На час робіт навчання в існуючій будівлі призупинять, дітей переведуть до орендованого приміщення . 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.