Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як виглядають нові потяги, які замінять електрички на маршрутах у Харківській області

Фото: Юрий Голик / Facebook
У потягах — зручні сидіння і місця під велосипеди.

Швейцарський електропотяг Stadler проходить випробування у Києві.

До столиці з Білорусі прибула перша партія електропотягів Stadler, які з'являться на приміських маршрутах в Україні. Дослідний зразок показав координатор програми "Велике будівництво" Юрій Голік.

"Гарний. Сучасний. Зручний. З комфортною температурою всередині. Зі зручними сидіннями. З місцями під багаж і велосипеди. З нормальними туалетами. Їде тихо. Цивілізація. І прірва між тим, які потяги їздять у нас у рамках City Express. Особливо коли чинна наша дійсність проїжджає повз Stadler " ,— написав Юрій Голік у Facebook.

Фото: Facebook/Юрий Голик
Електропотяг Stadler. ​​Фото: Facebook/Юрій Голік

Відзначимо, City Express — проєкт приміського сполучення електричками у містах-мільйонниках. Поки його почали реалізовувати тільки у Києві. Перші електрички запустили у березні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відремонтований швидкісний потяг поїде до Харкова

Электропоезд Stadler
Електропотяг Stadler. Фото: Facebook/Юрій Голік 

Координатор програми "Велике будівництво" уточнив, Україна робить кроки, щоб потяги швейцарської компанії виробляли в Україні і вони вийшли на маршрути City Express.

"Як зробити так, щоб такі потяги мали табличку Made in Ukraine і були на всіх маршрутах City Express — окреме завдання, до вирішення якого, судячи з наявності цього потяга на випробуваннях зараз у Києві, зроблений ще один крок", — повідомив Юрій Голік.

Электропоезд Stadler. Фото: Facebook/Юрий Голик
Електропотяг Stadler. Фото: Facebook/Юрій Голік 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Дня Незалежності потяг Київ-Харків змінить маршрут

Нагадаємо, на початку серпня заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко анонсував розвиток приміського сполучення в Україні. Тоді йшла робота з декількома відомими у світі компаніями над проєктом City Express. Першим Тимошенко обіцяв запустити Kyiv City Express, далі — Харків, Дніпро та інші.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.