Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як Анналена Бербок їздила до Харкова залізницею: подробиці візиту

Фото: tagesschau
Міністр закордонних справ Німеччини дає інтерв'ю в поїзді.

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок їздила до Харкова залізницею та виходила у прямий ефір з поїзду, що рухався.

Голова німецького МЗС разом зі своїм українським колегою Дмитром Кулебою приїхала до Харкова потягом. Бербок та Кулеба вийшли на брифінг у приміщенні вокзалу. Поверталися до Києва вони теж залізницею. При цьому Анналена Бербок дала інтерв'ю програмі Tagesthemen, чим дуже здивувала німецьких журналістів.

"Міністр закордонних справ в Україні, що знаходиться в стані війни, дає телеінтерв'ю з поїзда, що рухається. Таке було б важко уявити в Німеччині", — написав у Twitter журналіст цієї телепрограми Томас Вігольд.

Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен подякувала "Укрзалізниці" за допомогу в організації поїздки Анналени Бербок до Харкова.

Під час поїздки очільниці німецького МЗС подарували сувенір — фігурку леопарда. Про це пише "Укрінформ" з посиланням на німецьких журналістів, які супроводжували Бербок у поїздці. Це був своєрідний натяк на велику потребу України в танках  Leopard. Сама голова німецької дипломатії нічого про сувенір не сказала, як і не дала прямої відповіді на питання, чи передасть Німеччина Україні цю наступальну зброю. Але голова МЗС України Дмитро Кулеба запевнив, що танки будуть. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.