Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Викрадену" дівчину знайшли на кордоні у Харківській області

Фото: Нацполиция 
18-річна жителька Полтавської області інсценувала своє викрадення, щоб виїхати до Росії.

У Росії на дівчину чекав інтернет-коханий.

Про зникнення 18-річної доньки заявила 39-річна мешканка Великосорочинської громади (Миргородський район Полтавської області) близько 21:45 4 грудня. За словами жінки, близько 16:00 донька пішла до сільської крамниці, але додому не повернулася. А за годину після зникнення матері та родичам з використанням приватних додатків соціальної мережі почали надходити голосові повідомлення з інформацією про нібито викрадення дівчини і вимогами негайно перерахувати гроші на вказаний "викрадачами" банківський рахунок. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавської області.

Поліція розпочала пошуки зниклої дівчини. Щоб знайти її, зокрема, орієнтування передали поліцейським із сусідніх областей і отримали позитивний результат. Близько 01:00 5 грудня надійшла інформація від колег із Харківської області, що дівчину знайшли на дорозі "Харків-Щербаківка" (Дергачівський район), на міжнародному автомобільному пункті пропуску "Гоптівка". Дівчина намагалася перетнути державний кордон України з Росією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові знайшли зниклого підлітка

"Під час спілкування з поліцейськими 18-річна жителька Полтавської області пояснила, що мала намір таємно перетнути державний кордон і виїхати до міста Ставрополь (Росія), бо там її нібито чекав 16-річний хлопець, з яким вона познайомилася через інтернет. Також дівчина пояснила, що історію з викраденням і вимаганням грошей придумала сама, бо знала, що батьки не схвалюють такі стосунки з невідомим хлопцем. Та й грошей для переїзду в сусідню країну у неї не було", —  повідомив начальник поліції Полтавської області Євген Рогачов.

Нині втікачка у колі рідних. Її життю нічого не загрожує. Поліція вивчає обставини і мотиви вчинку та проводить превентивні заходи із сім'єю.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.