Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ворог може активізуватися ще на одному напрямку у Харківській області

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Окупанти можуть розпочати наступ у Богодухівському районі.

Триває російський наступ на Харківському та Куп'янському напрямках.

Проте не виключено, що ворог може активізуватися ще на одному напрямку у Харківській області. Як повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, певні занепокоєння щодо наступу росіян є по Золочівському напрямку. У разі необхідності звідти будуть евакуювати людей.

"По Золочівському напрямку — так, у нас є певні занепокоєння. Ворог може активізувати і в тому напрямку свої дії. Ми, дійсно, слідкуємо за його поведінкою. І, звичайно, будемо вживати всіх заходів щодо, в тому числі евакуації населення", — розповів Синєгубов.

За словами начальника ХОВА, у Вовчанську тривають вуличні бої. Окупанти намагаються просунутися вглиб території Харківщини, проте наразі успіхів не мають. Українські захисники завдають ворогу втрат — щодня на Липецькому та Вовчанському напрямку гинуть близько 500 російських військових. Росія поповнює втрати, аби продовжити наступальний темп.

"Наше завдання наразі — стримати ворога. Він проводить поповнення своїх військ, тому що несе там значні втрати. Тому так само по Вовчанську завдання номер один — втримати лінію фронту, яка наразі проходить по річці Вовча. Далі, звичайно, поряд із цим робити все можливе, щоб відсунути ворога, — сказав Синєгубов. — По Липецькому і Вовчанському напрямку, там ворог підтягує свої ресурси, резерви для того, щоб продовжити той темп наступальний, який він наразі має. Тому що там фактично, по тому напрямку наші воїни щодня знищують близько 500 ворожих солдатів".

На Куп'янському напрямку ворог також активізувався. За словами Олега Синєгубова, окупанти наступають там досить значними силами та хочуть захопити певні панівні висоти, попри це успіхів поки не мають. На цей напрямок Росія також постійно підтягує резервні підрозділи, щоб зберегти наступальний тиск, проте таке відбувається періодично протягом десяти останніх місяців.

Як писав KHARKIV Today, головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що російські окупанти збільшують кількість військ в районі міста Вовчанськ та на лінії Стрілеча — Липці. Проте цього не вистачає для повноцінного наступу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.