Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни перекидають на Харківщину додаткові бригади — Головнокомандувач ЗСУ

Фото: О. Сирський/Facebook.
Олександр Сирський побував на позиціях Сил оборони на північ від Харкова.

Російські окупанти збільшують кількість військ в районі міста Вовчанськ та на лінії Стрілеча − Липці.

Проте цього не вистачає для повноцінного наступу, повідомив Гголовнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Facebook. Він побував на позиціях бригад та батальйонів, що боронять Харківський напрямок.

"Противник продовжує нарощувати угруповання своїх військ на напрямку головного удару Стрілеча − Липці та в районі Вовчанська, шляхом перекидання додаткових полків і бригад з інших напрямків та з полігонів. Втім, цих сил зараз недостатньо для повномасштабного наступу і прориву нашої оборони", — зауважив Сирський.

Україна перекинула резерви на загрозливі напрямки і посилила оборону, тому наступальний потенціал росіян був зупинений. Також вплинуло створення резерву боєприпасів і ефективне ураження окупантів.

Тому окупанти змушені перейти до тактики ураження українських позицій за допомогою артилерії та ударів КАБами.  

"У цих умовах першочергове значення набуває фізичне знищення літаків-носіїв КАБів, БпЛА-розвідників та корегувальників вогню, захист РЕБом своїх військ, маскування та використання макетів", — сказав головнокомандувач. 

Він також повідомив, що під час перебування на Харківщині "заслухав кожного командира щодо готовності до активних дій, прийняв рішення щодо проблемних питань і перевірив практичну роботу командира батальйону зі знищення вогневої позиції противника".

Як писав KHARKIV Todaу, російські літаки "каруселями" скидають бомби у напрямку Харкова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.