Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Волинь допоможе Харківській області зерном

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today  
Щоденно регіон отримує 50-60 тонн зерна.

Волинська обласна військова адміністрація надає гуманітарну допомогу сходу України.

Волинь відправить до Харківської області 2000 тонн зерна. Щодня зі складів одного із зернових підприємств Волині відвантажують та відправляють до Харківської області від 50 до 60 тонн пшениці для подальшої переробки та виготовлення хлібобулочних виробів. Запасів вистачить і для забезпечення жителів Волині, і на гуманітарну допомогу. Про це повідомили у Волинській обласній військовій адміністрації.

"Слід зазначити, що волинянам не варто турбуватися через продовольчу кризу. Запасів в області достатньо і для власного забезпечення, і для надання допомоги регіонам України, що постраждали від повномасштабної війни", — сказано у повідомленні.

По допомогу до колег звернулися чиновники Харківської ОВВ. Зерно Волинська обласна військова адміністрація закупила коштом з держбюджету за програмою "Субвенція з держбюджету місцевим бюджетам на забезпечення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану".

Нагадаємо, окупанти вивозять до Росії зерно з Харківської області

Зокрема, у селі Волохів Яр (на північ від Балаклії, Чугуївський район) колаборанти допомагають окупантам вивозити зерно з ангарів. Зерновози вирушають до російського кордону.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.