Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Водіїв просять не кидати автівки у центрі Харкова 

У місті відновлюють трамвайний маршрут №12.

Автівки можуть заважити руху трамваїв біля Сумського ринку.

У Харкові планують відновити трамвайний маршрут №12 сполученням Південний вокзал — розворотне коло "Центральний парк". За цим маршрутом уже почали тестову обкатку. Водіїв просять паркувати автівки таким чином, аби не заважати трамваю.

"Звертаємося до усіх водіїв з проханням уважно паркувати свої автомобілі на вузьких ділянках вказаного маршруту, а саме на перетині вулиць Трінклера та Маяковського (біля Сумського ринку) та інших подібних ділянках у центральній часті міста, щоб не заважати курсуванню громадського транспорту", — зазначив начальник управління інфраструктури наземного транспорту комунального підприємства "Харківський метрополітен" Сергій Бабаков.

Нагадаємо, трамваї №12 не курсували Харковом із початку війни. Навесні 2022 року по вулиці Мироносицькій почали демонтувати трамвайні колії. У міськраді казали, що проводитимуть реконструкцію. У лютому 2023 року мер Харкова Ігор Терехов розповів, що рішення по трамвайних коліях на Мироносицькій ухвалюватимуть разом із мешканцями.

На початку грудня у Харкові заборонили проїзд вулицею Мироносицькою — від вулиці Весніна до майдану Першого Травня. По Мироносицькій відновлюють трамвайні рейки і обіцяють запустити трамвайний маршрут №12 після новорічних свят. Тут курсуватимуть три випуски трамваю.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.