Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Водіїв харківського транспорту одягнули в каски та бронежилети

Фото: Facebook/Mykhailo Yermakov
На захист водіїв попрацювали українські виробники.

Влітку зупинки громадського транспорту декілька разів атакували росіяни. 

Для водіїв тролейбусів, автобусів і трамваїв передали кілька сотень комплектів касок та бронежилетів від Ротарі Клуб в Україні. Волонтери кажуть, до збору коштів на купівлю захисної екіпіровки залучили іноземних партнерів. Про це повідомили "Харьковские известия". 

"Отримали звернення від адміністрації Харкова забезпечити водіїв громадського транспорту захисними засобами: касками та бронежилетами. Насправді ми чудово усвідомлюємо та розуміємо, яку велику роботу вони роблять кожен, залишаючись без абсолютного захисту, тобто, люди мають можливість укритися, сховатися — водії залишаються за кермом на своїх машинах. Тому ми знайшли кошти, підключили наших партнерів з-за кордону та закупили 300 комплектів касок захисних та бронежилетів для водіїв громадського транспорту міста Харкова", — розповів президент ГО "Ротарі Клуб в Україні" Віталій Лесько.

Захисне екіпірування — українського виробництва. 

"Коли постраждали наші водії та транспорт у районі станції метро "Академіка Барабашова" ми звернулися до різних організацій, розуміючи, що нам потрібно створити якусь безпеку для наших водіїв, які, дійсно, кожен божий день увесь не комендантський час продовжують працювати та возити харків'ян. І одна з таких організацій, яка підтвердила, що вони зможуть нам допомагати та хочуть найголовніше нам допомагати — це були ротарі клуби. Вони мають свою процедуру, тривалий процес. Вони купували це, що приємно, це все українське виробництво, те, що було зараз привезено та подаровано. Це було замовлено на українських заводах. Вони закупили і для міста, і для області, і бронежилети, і якийсь обсяг касок. Для того, щоб у разі високої небезпеки, наші водії відчували себе максимально захищеними", — пояснив заступник Харківського міського голови Євгеній Водовозов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки Харків платить за безпечні зупинки

Нагадаємо, 20 липня через обстріл зупинки у Харкові загинули троє, у тому числі 13-річний хлопчик. Наступного дня росіяни знову цілили в зупинку — ще троє загиблих і 23 поранених

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.