Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Водій з Харкова похизувався порушенням ПДР і отримав штраф

Фото: Пресс-служба патрульной полиции Харьковской области.
Автомобіліст здійснив рух зустрічною смугою.

Відео у соціальні мережі виклав порушник.

Харківські патрульні притягнули до відповідальності водія, який порушив Правила дорожнього руху і похизувався цим у соціальних мережах. Як з'ясувалося, його вже притягували до відповідальності за порушення правил дорожнього руху. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції Харківської області.

"У мережі інтернет поширилося відео, на якому видно, як водій, рухаючись узвозом Журавлівським, здійснив рух зустрічною смугою. Відео зі своїм правопорушенням він сам виклав на своїй сторінці у соціальній мережі", — розповіли патрульні.

Поліція розшукала порушника. Він погодився з правопорушенням і отримав штраф.

Патрульні виписали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 122 КУпАП (Порушення правил розташування транспортних засобів).

Як з'ясувалося, це не перше порушення правил дорожнього руху, вчинене цим автомобілістом. Так, у травні 2021 року його притягували за грубе порушення правил дорожнього руху і громадського порядку.

Нарушение ПДД
Фото: Пресслужба Патрульної поліції Харківської області

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки харківських водіїв-порушників поліція знайшла у соцмережах

Тоді він катав проспектом Науки на прикріпленому до машини "килимі-літаку" двох пасажирів. Ще двоє пасажирів, перебуваючи у відкритому багажнику автомобіля, знімали це на мобільний телефон.

На водія інспектори склали адміністративний протокол за ч. 5 ст. 121 (Порушення правил користування водієм та пасажирами засобами пасивної безпеки), ч. 1 ст. 122 (Порушення правил перевезення пасажирів і вантажів), а також адміністративний протокол за ст. 173 (Грубе порушення громадського порядку та спокою громадян) КУпАП.

Раніше KHARKIV Today писав, що фіналістка "Міс Україна" заплатить штраф за порушення правил дорожнього руху в Харкові. Відео зі своїм правопорушенням вона сама виклала на своїй сторінці у соціальній мережі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.