Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

05 березня, 2021 - 14:14

Водій харківської маршрутки, який порушив карантин, уникнув штрафу, але оскаржив рішення суду

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
У салоні маршрутки було більше пасажирів, ніж місць для сидіння.

Водієві маршрутки № 259 "вулиця Дружби Народів — вулиця Одеська" за порушення карантину повинні були оголосити усне зауваження. Чоловік подав апеляцію, але програв.

24 лютого Харківський апеляційний суд залишив без змін рішення суду, згідно з яким водієві маршрутки, який перевозив 27 пасажирів, повинні були оголосити усне зауваження. Інформація про це опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень.

У документі зазначено, що відповідну постанову 2 грудня 2020 року виніс Комінтернівський районний суд Харкова, проте водій маршрутки подав апеляцію. Він просив скасувати його і припинити провадження у справі.

"В обґрунтуванні доводів апеляційної скарги посилається на те, що він не визнає себе винним у скоєнні адміністративного правопорушення, оскільки не перевозив пасажирів більше, ніж дозволяє закон. Зазначає, що матеріали справи не містять пояснення свідків", — йдеться в постанові.

На обидва судових засідання водій маршрутки не прийшов. У грудні він надавав суду письмові пояснення, де зазначив, що автобус стояв і не рухався, поліцейський тільки ходив біля автобуса і не заглядав у нього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До транспорту — без готівки: в Харкові в маршрутці можна платити смартфоном

Водночас в протоколі зазначено, що о 8:30 30 жовтня 2020 року на проспекті Гагаріна, 181а / 1 водій перевозив 27 пасажирів за маршрутом № 259 "вулиця Дружби Народів — вулиця Одеська". Кількість пасажирів на шість перевищувала кількість сидячих місць, зазначеного в документах автобуса.

"Вчинення адміністративного правопорушення, крім протоколу, також підтверджується: відеозаписом з нагрудних камер поліцейських, з яких випливає, що в салоні автобуса кількість пасажирів перевищує кількість місць для сидіння, рапортом поліцейського. Апеляційний суд вважає, що під час розгляду справи про адміністративне правопорушення відносно чоловіка суддя дійшов правильного висновку про наявність в його діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення карантину)", — зазначено в документі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові продавчиню сигарет оштрафували за порушення карантину

Харківський апеляційний суд залишив без змін постанову суду першої інстанції, згідно з якою чоловікові повинні оголосити усне зауваження. Рішення остаточне і оскарженню не підлягає.

Відзначимо, стаття за порушення карантину передбачає штраф — 17 тисяч гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.