Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вкладникам "Мегабанку" повернули понад 1,5 мільярда гривень

Більшу частину грошей вкладники отримали за останні два дні.

Фонд гарантування вкладів віддав майже 40% суми, призначеної до виплати вкладникам банку. 

Упродовж останніх двох днів (26 та 27 липня), відколи почалася виплата гарантованого відшкодування вкладникам АТ "Мегабанк" за договорами банківського вкладу незалежно від дати їхнього закінчення, вони отримали майже мільярд гривень. Із них понад 270 мільйонів гривень (близько 30%) вкладники забрали дистанційно, не відвідуючи відділення банків-агентів. Про це повідомили у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб. 

"Таким чином на сьогодні фонд виплатив вкладникам АТ "Мегабанк" загалом понад 1,5 мільярда гривень гарантованого відшкодування, що становить майже 40% суми, призначеної до виплати вкладникам банку", — пояснили там.

Динаміка розрахунків із вкладниками повністю відповідає мирним часам, зазначили у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб.

"Це означає, що навіть у ці складні часи повномасштабної воєнної агресії, система гарантування вкладів та Автоматизована система виплат фонду працюють і повною мірою виконують свої зобов’язання перед вкладниками. Нагадаю, що на вкладників АТ "Мегабанк" поширюється норма закону про повне відшкодування коштів за вкладами. Таким чином, фізичним особам, у тому числі фізичним особам-підприємцям, фонд виплачує відшкодування у повному розмірі їхнього вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня 2 червня 2022 року", — розповіла заступниця директора-розпорядника фонду Наталія Рудуха.

Для отримання коштів можна звернутися до будь-якого відділення одного з банків-агентів фонду або  дистанційно, без фізичного відвідування відділення банку. Можливість дистанційної виплати відшкодування надають чотири банки-агенти: АТ КБ "Приватбанк", АБ "Укргазбанк", Акціонерний банк "Південний" та АТ "Пумб".

Нагадаємо, 26 липня фонд почав відшкодування коштів вкладникам "Мегабанку" за договорами банківського вкладу незалежно від дати їхнього закінчення. 21 липня рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АТ "Мегабанк" ухвалив Національний банк України. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.