Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вкладникам "Мегабанку" почали повертати гроші

Фото: соцмережі
Банк ліквідували.

Вклади в іноземній валюті повертають за старим курсом. 

26 липня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав відшкодування коштів вкладникам акціонерного товариства "Мегабагк" за договорами банківського вкладу незалежно від дати їхнього закінчення. Також продовжуються виплати вкладникам за договорами банківського рахунку (поточні рахунки). Про це повідомили у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб.

"Вкладникам АТ "Мегабанк" відшкодовуються кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня 2 червня 2022 року. Вклади в іноземній валюті відшкодовуються у гривні за курсом НБУ, встановленим на кінець дня 2 червня 2022 року", — пояснили там.

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб додали: виплати коштів вкладникам здійснюються через банки-агенти фонду, що підключені до Автоматизованої системи виплат фонду. Отримати відшкодування вкладники можуть безпосередньо у відділенні одного з банків-агентів фонду або дистанційно, без фізичного відвідування відділення банку.

Дистанційні виплати роблять чотири банки-агенти: АТ КБ "Приватбанк", АБ "Укргазбанк", Акціонерний банк "Південний" та АТ "ПУМБ". 

Для отримання коштів безпосередньо у відділенні будь-якого із банків-агентів вкладникам необхідно звернутися до обраного відділення банку-агента з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу. Фізичні особи — резиденти додатково мають пред’явити документ, виданий відповідним контролюючим органом, що засвідчує їхню реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім осіб, у паспорті яких контролюючим органом зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією (за наявності) та номером паспорта або до паспорта внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків або територіальними підрозділами Державної міграційної служби України внесено дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків/внесено запис про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків в електронному безконтактному носії або на паспорті проставлено слово "відмова").

Нагадаємо, 21 липня рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АТ "Мегабанк" ухвалив Національний банк України. 

Наприкінці червня виплати коштів розпочали вкладникам "Мегабанку" за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 2 червня 2022 року включно та за договорами банківського рахунку. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.