Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

НБУ ліквідував харківський "Мегабанк"

Фото: megabank.ua
Відповідну пропозицію надав Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

На початку літа банк визнали неплатоспроможним. 

Національний банк України, керуючись вимогами ст. 15 Закону України "Про Національний банк України", ст. 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність", ст. 44 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", зважаючи на пропозицію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АТ "Мегабанк". Це відбулося 21 липня.

"Фонд гарантування вкладів фізичних осіб у листі від 20 липня 2022 року №38-6589/22 надіслав НБУ пропозицію про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АТ "Мегабанк" відповідно до плану врегулювання АТ "Мегабанк", затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 22 червня 2022 року №422 (зі змінами, затвердженими рішенням виконавчої дирекції Фонду від 20 липня 2022 року №501)", — говориться у документі.  

 

Документ: НБУ
Документ: НБУ
Документ: НБУ

Нагадаємо, 2 червня правління НБУ віднесло АТ "Мегабанк" до категорії неплатоспроможних у зв’язку з тим, що банк не привів свою діяльність у відповідність до вимог законодавства України, у тому числі нормативно-правових актів НБУ. Банку шукали інвесторів

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.