Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Він боягуз": Терехов не хоче працювати з підлеглим, який виїхав із міста на початку війни

Фото: Харківська міськрада.
Віталій Бура очолював департамент будівництва та шляхового господарства менше року, до того багато років керував комунальним підприємством.

У департаменті будівництва та шляхового господарства Харківської міськради буде новий керівник.

Віталій Бура, який очолював департамент менше року, уже написав заяву на звільнення. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. 

"Було кілька людей, які виїхали на початку війни з Харкова. Був такий Бура. Віталій Бура. Він збіг. Уже повернувся, але зі мною працювати не буде. Він боягуз, вчинив так, як не достойно чоловіку. Я у перший день війни зібрав усіх чиновників, спитав, на кого я можу розраховувати, а на кого ні, бо складні часи. Хтось залишився, я вдячний усім хто залишився. Хтось поїхав", - сказав KHARKIV Today Терехов.

Бура повертався до міста і написав заяву, говорить очільник міста. На офіційному сайті міської ради Бура поки що значиться директором департамента.

Віталій Бура був призначений 15 червня 2021 року, вигравши конкурс на посаду. Його призначав тоді ще секретар міськради Ігор Терехов. До того Бура керував КП "Шляхрембуд", він багатодітний батько.

Нагадаємо, директорка Департаменту містобудування та архітектури Харківської міської ради, головна архітекторка міста Тетяна Поліванова теж залишається за кордоном. Вона виїхала на початку війни в Італію і досі не повернулася.

Нагадаємо, 23 січня 2023 року РНБО ухвалила рішення про заборону виїзду чиновників за кордон. Перетинати межі України можна виключно зі службовою метою. Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний указ про заборону.

На виконання рішення РНБО Кабінет міністрів схвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин. Як повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, народні депутати, урядовці, представники місцевої влади, прокурори, судді та багато інших посадовців можуть перетинати державний кордон на підставі службового відрядження. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.