Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Відвід судді заявили Potonівці

Potonівці Микола Маслов і Павло Онищенко знаходяться під вартою.

Справу слухають в Жовтневому районному суді Харкова.

Сьогодні, 19 березня, в ході чергового судового засідання у справі Potonівців один з обвинувачених заявив відвід головуючому у справі судді і прокурору. Про це повідомили в пресслужбі Жовтневого районного суду Харкова.

Справу слухає колегія суддів у складі трьох чоловік. Головуючий — суддя Наталія Васильєва. У суді повідомили, що в задоволенні цього клопотання було відмовлено.

Також захисники обвинувачених просили відпустити підозрюваних з СІЗО. Їх навіть були готові взяти на поруки депутати.

"Судом було відмовлено в задоволенні клопотання сторони захисту про зміну запобіжного заходу обвинуваченим, які перебувають під вартою, на особисту поруку депутатів Харківської районної ради 8 скликання Тихоненкова Дмитра Анатолійовича і Євтушенко Ірини Юріївни, депутата Харківської міської ради 8 скликання Лесика Андрія Анатолійовича", — повідомили в суді.

Наступне судове засідання призначили на 5 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Смотрящий" за Харківським СІЗО може отримати 15 років в'язниці

Нагадаємо, Миколу Маслова і Павла Онищенка підозрюють за ч. 1 ст. 345 (погроза або насильство щодо правоохоронця) і ст. 348 (посягання на життя правоохоронця) Кримінального кодексу України.

Влітку 2020 року в лісі затримали п'ятьох учасників організації Poton. За даними поліції, вони брали участь у збройному конфлікті з співробітниками правоохоронних органів. Після вручення підозр, зокрема, до СІЗО відправили лідера організації Poton Павла Онищенка і її члена Миколу Маслова.

Обвинуваченим загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.