Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Весільна світлина харківських медиків-волонтерів стала сюжетом для марки

Фото: postmark.ukrposhta.ua
Марку присвятили 10-тій річниці спротиву російської окупації.

У Харкові погасили поштову марку "І буде весна", присвячену десятій річниці спротиву українського народу окупації Росії.

У блоці чотири марки, одна з них має назву "Кохання не спинити! Харків, 2022 р." Сюжетом марки став  знімок Сергія Бобка, фотографа AFP, зроблений 3 квітня 2022 року під час весільної фотосесії медиків-волонтерів у дворі зруйнованого російськими ракетами Палацу праці в Харкові. Фотографія "Кохання не спинити!" потрапила до переліку найкращих світлин 2022 р. за версією газети The Guardian. 

1

Герої світлини — медична сестра однієї з харківських лікарень та волонтерка Анастасія Грачова та її чоловік Антон. 

"Ми одружилися, але медового місяця в нас не було. Замість цього ми волонтерили. 17 квітня привезли до медзакладу пральну машину. Повертаючись до волонтерського складу, зупинилися біля однієї з аптек, аби купити ліки. Саме цієї миті почався ворожий обстріл. Я перебувала у автівці і мене це врятувало. Чоловік зазнав важкого поранення. Було тривале лікування, наразі він перебуває за кордоном на реабілітації — лікарям вдалося врятувати ногу. Я вирішила повернутися до Харкова, бо дуже скучила за домом і роботою", – розповіла Анастасія.

Нині жінка продовжує працювати медичною сестрою у одному з закладів охорони здоров'я Харкова.

1

У презентації блоку марок взяв участь заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов.

"Дякую "Укрпошті" за мистецьку акцію, яка вкотре нагадує всьому світу про боротьбу України, про численні злочини рф на нашій землі, про, на жаль, понівечені людські долі, зруйновані будівлі. Але також про подвиги наших захисників і захисниць, волонтерів і всіх небайдужих громадян, які продовжують боротися за спільне майбутнє. Кожне таке нагадування має велике історичне значення та є прикладом цивілізаційного вибору нашого народу", — сказав Євген Іванов.

Тираж блоку складає 250 тисяч примірників. До поштового блоку "Укрпошта" випустила конверт "Перший день", художній немаркований конверт, 4 картки, презентаційну папку і сувенірну рамку.

Як писав KHARKIV Today, в Україні випустили марки на честь Харкова та деокупованих міст області.  Марки можна придбати по всій країні.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.