Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Україні випустили марки на честь Харкова та деокупованих міст області

Фото: ХОВА
Марки можна придбати по всій країні.

На марках зображений Харків, Куп'янськ, Ізюм і Балаклія.

У четвер 14 вересня у Харкові презентували поштовий блок "Міста Героїв. Харківщина". Він складається із 75 000 примірників. Разом із ним випущений конверт "Перший день" і чотири художніх картки. Погасили марку гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський та голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Сьогодні випустили марки з зображенням Харкова, Куп’янська, Ізюма та Балаклії. "Міста героїв" — це одна з найуспішніших і найулюбленіших марок серед населення. Кожна з цих марок презентується завжди саме безпосередньо в тому місті, якому вона присвячена. Марки продаються на території всієї країни. Ті люди, які поїхали з Ізюма чи Балаклії і зараз, наприклад, живуть в Івано-Франківську, мають змогу купити марку", — розповів Смілянський.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці травня у Харкові погасили марку під назвою "Харків — місто героїв", яка присвячена медикам екстреної допомоги. Поштові марки складаються з фотографій медиків "екстренки", зроблених під час повномасштабного вторгнення на Харківщині.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.