Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Україні скасовують карантин

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Країна жила із карантинними обмеженнями три роки.

Карантин в Україні тривав із березня 2020 року.

1 липня в Україні скасовують дію карантину та режим надзвичайної ситуації, введений через пандемію коронавірусу. Відповідне рішення ухвалив Уряд на засіданні 27 червня. Як зазначив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, за час пандемії в Україні навчилися реагувати на подібні виклики, тепер ці механізми застосовують і під час війни. Він подякував медикам, які боролися з пандемією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові закривають "ковідне" відділення в лікарні

"COVID-19 став для українців важким випробуванням. Усі наші рішення весь цей час були спрямовані на те, аби зберегти життя людей. За період пандемії ми відпрацювали механізми реагування, що стали в пригоді під час повномасштабної війни. Тепер відповідаємо на нові виклики, озброєні новими методами та підходами. Дякую медикам, які всі ці роки самовіддано боролися з пандемією та зробили все, аби мінімізувати її наслідки. Сьогодні наші лікарі та медсестри не менш героїчно допомагають нашим захисникам та цивільним в умовах повномасштабної війни. Знову роблять неймовірну роботу та демонструють надзвичайний героїзм. Дякуємо вам за це", — сказав Денис Шмигаль.

Карантинні обмеження в Україні діють до 30 червня.

Як писав KHARKIV Today, 4 травня Комітет з надзвичайних ситуацій Всесвітньої організації охорони здоров'я рекомендував генеральному директору ВООЗ Тедросу Адханому Гебреїсусу оголосили про припинення надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров'я, що має міжнародне значення. Мова йшла про скасування статусу пандемії COVID-19 як глобальної надзвичайної ситуації. Гендиректор пораду прийняв. Коронавірус тепер не вважається глобальною надзвичайною ситуацією, однак загроза здоров'ю через коронавірус залишається.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.