Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В окупованій громаді Харківської області не встигли вчасно зібрати врожай

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Зерно — низької якості.

Борівська громада залишається під тимчасовою окупацією.

Цьогорічний урожай ранніх зернових культур у Борівській громаді не встигли зібрати вчасно. Через це його якість низька. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

"Через проблеми, пов’язані з окупацією, нестачу матеріально-технічних та людських ресурсів, погодні умови, не всі господарства встигли зібрати цьогорічний урожай ранніх зернових культур вчасно. Як наслідок, значна частина зерна — низької якості", — сказано у повідомленні.

За інформацією Борівської селищної ради, окупанти дозволили фермерським господарствам видавати мешканцям зерно як орендну плату за паї. Тонна зерна оцінюється у 6000 рублів (4000 гривень).

"Водночас, на елеваторі у місті Куп’янськ фермерам пропонують здавати пшеницю по 3000 рублів за тонну", — зазначили у Борівській селищній раді.

Як писав KHARKIV Today, окупанти визнали, що крадуть і вивозять зерно з Харківщини.

Так званий "голова військово-цивільної адміністрації Харківської області" Віталій Ганчев заявив, що з окупованих територій Харківщини вивозять до Росії зерно та соняшник торішнього врожаю. Загарбники поспішають вивезти українське зерно торішнього врожаю, щоб звільнити сховища для нового.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.