Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти визнали, що крадуть і вивозять зерно з Харківщини

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Гауляйтер регіону підписав угоду з "головою "ЛНР".

Загарбники поспішають вивезти українське зерно торішнього врожаю, щоб звільнити сховища для нового.

Так званий "голова військово-цивільної адміністрації Харківської області" Віталій Ганчев заявив, що з окупованих територій Харківщини вивозять до Росії зерно та соняшник торішнього врожаю. Відповідну газету з інтерв'ю Ганчева російській інформаційній агенції "У мирне життя разом із Росією" передала харківському виданню "Об'єктив" читачка.

У крадіжках беруть учатсь представники "ДНР" та "ЛНР". Як зазначають у російській інформагенції, так званий "голова "ЛНР" Леонід Пасічник та Ганчев підписали відповідну угоду про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу. Вона налічує понад 20 статей, у тому числі щодо дозволу Харківській області експортувати продукцію до Росії через "ДНР" та "ЛНР". Ганчев розповів, що наразі вивозять окупанти з Харківщини та пожалівся на те, що Україна звинувачує загарбників у грабуванні населення.

"У першу чергу на територію Російської Федерації зараз вивозять зернові культури, соняшник торішнього врожаю. Це треба реалізовувати в першу чергу, щоб не пропала продукція. Якщо соняшник зберігається в неправильних умовах або довше, ніж належить, із нього вже ніяке масло не виробиш. При цьому, українська сторона заявляє, що ми начебто грабуємо населення, продаючи сільгосппродукцію в Росію. Це, звісно, пропаганда, яка не має нічого спільного з реальністю", — сказав Ганчев.

Торішній врожай поспішають вивезти, оскільки наразі тривають жнива і потрібні пусті сховища, говорить гауляйтер. Новий врожай збирають навіть на землях, що залишилися без хазяїна. Ганчев заявив про кредитні канікули для підприємців та можливість для них заробити.

"Усі розрахунки прозорі, а ми на своєму рівні контролюємо ці процеси. Більш того, ми даємо підприємцям певні кредитні канікули, вони використовують зараз ті землі, які залишилися без хазяїна. Найголовніше, щоб люди зараз могли обробляти землю, отримати врожай та реалізувати його. Щоб і вони заробили, і бюджет отримав кошти", — сказав Ганчев.

зерно
Фото газети: Об'єктив

Як писав KHARKIV Today, колаборант із Купʼянська керує вивозом краденого зерна до Росії. Генеральний директор окупаційного підприємства "Куп'янська залізниця" Олег Глєбов у середині липня розповідав, що залізницею вивозитимуть крадене в українців зерно до Росії. Причому не тільки нового врожаю, а й торішнє збіжжя. Для виконання крадіжки чекали вагони.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.