Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Ігоря Терехова — новий заступник

Ігор Резнік. Фото: Ігор Резнік / Facebook
Ігор Резнік.

Ігор Резнік служить у Збройних силах України.

26 січня на позачерговій сесії Харківської міської ради депутати проголосували за рішення про затвердження нового заступника мера Харкова Ігоря Терехова. Новим заступником міського голови став директор департаменту контролю Ігор Резнік. Призначення підтримали 69 депутатів. 

"Завдяки департаменту контролю та його очільнику були виявлені та усунені серйозні порушення. Його робота є ефективною та результативною", — сказав Терехов.

На посаді заступника мера Резніков буде контролювати якість робіт, які пов'язані із благоустроєм території, розгляд та реагування на повідомлення, з якими харків'яни звертаються до Харківської міської диспетчерської служби "1562". 

Зазначимо, Ігорю Резніку — 50 років. Він народився 7 жовтня 1973 року. Навчався у Харківській державній академії технологій та організації харчування (спеціальність — технологія громадського харчування) та у Національній юридичній академії України ім. Ярослава Мудрого (закінчив у 2003 році, спеціальність — правознавство). Має дружину, доньку та двох синів.

Резнік працював на митниці, із 1 лютого 2022 року став директором департаменту контролю Харківської міської ради. У 2022 року мобілізувався до Збройних сил України.

Дружина Резніка працює у Господарському суді Харківської області. За 2023 рік її зарплатня склала 748 901 гривню, минулого року вона придбала будинок площею 363,4 квадратного метра та земельну ділянку площею 674 квадратних метрів у Харкові, проте вартість придбаного у декларації Резніка не вказана. У грудні 2023 року купила машину BMW X5 2012 року випуску, ціна автівки також не зазначена.

Резнік отримав у Харківській міській раді у 2023 році 389 302 гривень, 324 412 гривень склала зарплатня на військовій службі, 79 430 — пенсія. Зарплатні у Державній митній службі не вказано.

Донька Ігоря Резніка, 25-річна Ганна, навчалася в Парижі (спеціальність — математика) на останньому курсі. Проте на початку повномасштабного вторгнення повернулася до України та долучилася до Збройних сил України. Як пише видання The Sun, Ганна Резнік вступила до 127-ї окремої бригади тероборони, де служив і її батько, стала бригадним фотографом. Її матір, троє братів і сестер виїхали з України до Франції.

"Як тільки я приїхала сюди, я зрозуміла, що це те місце, де я повинна бути. Це такий історичний час для моєї країни, і це відбувалося в моєму рідному місті", — зазначила Ганна Резнік.

з
Ігор Резнік із донькою Ганно. Фото: The Sun

У листопаді 2019 року в Одесі невідомі підпалили автомобіль Skoda Octavia А 5, що належав родині Ігоря Резніка. Тоді він був виконувачем обов'язків начальника Одеської митниці.

Як писав KHARKIV Today, міськрада проводила конкурс на посаду директора департаменту контролю у грудня 2021 року. У січні 2022 року Ігор Резнік подав декларацію як кандидат на цю посаду. До цього департамент контролю понад 12 років очолював Олексій Артикуленко. Проте тоді він став заступником директора департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.