Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Митник хоче очолити департамент Харківської міськради

Фото: соцсети
Восени 2021 року Резнік звільнився з Держмитслужби.

Керувати міським департаментом контролю хоче ексмитник Ігор Резнік.

Увечері 18 січня Ігор Резнік подав декларацію як кандидат на посаду директора департаменту контролю Харківської міськради. Документ опубліковано у Єдиному реєстрі декларацій.

Раніше цей департамент понад 12 років очолював Олексій Артикуленко. Нині він став заступником директора департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста. Як кандидат на посаду директора департаменту контролю також подавав декларацію директор хоспісу Ігор Малюкін.

У декларації нового кандидата за 2021 рік — Ігоря Резніка зазначено, що має 10 і 9,6 соток землі у Харкові. Його дружина, суддя Ольга Кононова, має квартиру площею понад 88 кв. м і нежитлові приміщення площею понад 63 кв. м. у Харкові. Подружжя з 2019 року має право користуватися будинком для тимчасового користування з метою реабілітації та оздоровлення у Києві площею понад 121 кв. м. Будинок належить профспілці працівників митних органів України.

Ігор Резнік має право користуватися чужим автомобілем — Skoda Superb 2012 року випуску.

У 2021 році кандидат на посаду директора департаменту контролю заробив майже 376 000 гривень у Держмитслужбі, ще більше 54 000 гривень становила пенсія, понад 17 000 гривень він отримав за роботу доцентом в Університеті державної фіскальної служби України. Дружина Ігоря Резніка заробила понад 1 627 000 гривень у Господарському суді Харківської області.

Готівкою Ігор Резнік зберігає 298 000 доларів та 1 570 000 гривень, майже 523 000 гривень лежать на його банківських рахунках. Дружина зберігає на банківських рахунках 45 000 доларів, більше 1 211 000 гривень та 15 000 євро.

У вересні 2021 року Ігор Резнік подав декларацію перед звільненням з посади директора департаменту протидії митним правопорушенням і контрабанді Держмитслужби.

Нагадаємо, 23 грудня на офіційному сайті міськради з'явилось оголошення про відкриття конкурсу на посаду директора департаменту контролю. Претенденти можуть надавати документи до 23 січня. До Ігоря Резніка як кандидата на цю посаду подав декларацію виконувач обов'язків директора Харківського обласного центру паліативної медицини "Хоспіс" Ігор Малюкін.

У листопаді 2019 року в Одесі невідомі підпалили автомобіль Skoda Octavia А 5, що належить сім'ї Ігоря Резніка. Тоді він був виконувачем обов'язків начальника Одеської митниці.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.