Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ув'язнений покінчив життя самогубством у харківському СІЗО

Фото: Офис омбудсмена Украины/Telegram.
Тіло хлопця знайшли під час ранкового обходу.

На місці події працюють правоохоронці.

У Харківському слідчому ізоляторі повісився ув'язнений. Тіло хлопця знайшли вранці під час обходу камер. Про це повідомляє Офіс омбудсмена України на своїй сторінці у Telegram.

"За повідомленням керівництва СІЗО, о 6 годині 18 хвилин під час чергового обходу камер черговим молодшим інспектором ВРіО з камери надійшов виклик і було повідомлено, що ув'язнений скоїв самогубство шляхом повішення на простирадлі, закріпленому на внутрішніх ґратах вікна. На сигнал "Тривога" прибув черговий фельдшер, який розпочав реанімаційні заходи. Після прибуття  бригади швидкої невідкладної допомоги о 6 годині 35 хвилин була констатована біологічна смерть", — розповіли в офісі омбудсмена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові наклала на себе руки дочка заарештованого кримінального авторитета

Повідомляється, що хлопець 2004 року народження. Він прибув до СІЗО у 2021 році, утримувався з трьома неповнолітніми. Скарг щодо умов тримання та неналежного ставлення до нього з боку співкамерників та працівників слідчого ізолятора до адміністрації установи не надходило.

"Наразі на місці працюють органи поліції та прокуратури. За цим фактом адміністрацією ГУ "Харківський слідчий ізолятор" підготовлено та направлено матеріали до відповідних органів, проводиться службова перевірка", — йдеться у повідомленні.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.