Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Університетська лікарня з підземним паркінгом і парком з'явиться у Харкові

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Реалізацію масштабного проєкту з реконструкції обллікарні на вулиці Трінклера анонсували у ХОДА.

На базі обласної лікарні планують створити лікарняний хаб і перейменувати заклад.

У Харківській обласній державній адміністрації анонсували початок масштабного проєкту з реконструкції обласної лікарні на вулиці Трінклера. Реалізувати ініціативу хочуть у рамках Програми Президента України "Велике будівництво".

"Ми реконструюватимемо не тільки ті приміщення лікарні, які є, а й будуватимемо нові. Все це з'єднаємо у єдиний лікарняний хаб. Навіть хочемо встановити майданчик для вертольота і ще там плануємо великий центр розвитку сім'ї — генетичний центр. Оскільки це буде велика лікарня, тобто думка перейменувати її на університетську. Поруч медуніверситет, тому було б вдалим поєднання науки і практики", — розповів тимчасовий виконувач обов'язків голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун коментуючи затверджений депутатами обласний бюджет на 2022 рік.

Також на території медичного закладу хочуть збудувати підземні паркінги для комфорту пацієнтів та їхніх родичів і зелений парк для прогулянок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На даху харківської лікарні відкриють вертолітний майданчик

"Найголовніше, що у проєкті беруть участь усі лікарі Харківщини, які готували до нього технічне завдання. Безумовно, лікарня має бути комфортною, але найголовніше, що там мають робити — надавати якісні медичні послуги. Ми приділяємо цьому велику увагу і раді, що Президент і Кабінет Міністрів націлені на підвищення заробітних плат для лікарів", — повідомив Олександр Скакун.

Нагадаємо, до кінця 2022 року у Харкові планують відремонтувати дві обласні лікарні — не лише дорослу, а й дитячу.

Як писав KHARKIV Today, 15 грудня Кабмін погодив кандидатуру Олега Синєгубова на посаду голови Харківської облдержадміністрації. Зараз нею  керує тимчасовий виконувач обов'язків голови  Олександр Скакун. Його призначили на цю посаду у серпні, після звільнення Айни Тимчук.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.