Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Голову деокупованого села Харківської області не можуть знайти

Фото: Дергачевская громада. 
Руську Лозову звільнили від окупантів два тижні тому, але обстріл триває.

Він може перебувати у себе вдома в окупованому селі.

Українська армія зайшла до Руської Лозової 29 квітня, очищення території від боєприпасів триває. За два тижні керівника села так і не знайшли. Про це повідомив заступник голови Харківської обласної військової адміністрації Олександр Скакун.

"Плануючи перші робочі кроки у Циркунах, зустрічаєш з першої хвилини голову ОТГ Миколу Сикаленка, якого позбавляли волі на сім днів і не домоглися співпраці (окупанти —  Авт.). Руській Лозовій так не пощастило — і офісу керівництва громади немає, і керівництво громади не можу знайти", —  написав Скакун у Фейсбуці.

В обласній військовій адміністрації KHARKIV Today підтвердили, що керівника Руської Лозової немає на робочому місці.

У Дергачівській громаді кажуть, що голова, швидше за все, перебуває на окупованій території, у своєму будинку в Проходах (поряд із Руською Лозовою). Він поїхав туди, коли Руську Лозову було окуповано.

Його дружина надіслала листа на електронну пошту про те, що його змушували співпрацювати з окупантами. Але він не став цього робити, залишив робоче місце і поїхав додому до Проходів. Вони ще окуповані. Дружина намагалася якісь повноваження виконувати у Руській Лозовій, але, звісно, без печатки та документів. На зв'язок не виходив", — повідомили у Дергачівській міській громаді.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.