Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У центрі Харкова пройде пікет

Фото: Второй апелляционный административный суд
Мітингувальники зберуться під будинком суду.

Учасників просять бути у масках і дотримуватися дистанції.

У четвер, 2 грудня, у Другому апеляційному адміністративному суді Харкова відбудеться судове засідання щодо перегляду рішення про скасування розпорядження голови Харківської облдержадміністрації про декомунізацію. Щоб не допустити повернення імені Жукова на карту Харкова організовують пікет.

"Двоголова комуністично-жуківська гідра втратила одну голову 28 вересня, коли суд вкотре скасував рішення міськради, яким проспект Григоренка перейменовували на маршала Жукова.

Тепер міська влада хоче через суд скасувати розпорядження голови Харківської облдержадміністрації від 17 травня 2016 року про перейменування об'єктів топонімики у Харкові, за яким і було (на виконання Закону про декомунізацію) перейменовано проспект маршала Жукова на проспект Петра Григоренка", — повідомили організатори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вулицю Московську у Харківській області не перейменували, оскільки вона названа на честь птаха

Пікет відбудеться о 10:30 2 грудня, за півгодини до початку судового засідання, на площі Театральній, 1 (навпроти центрального входу до Другого апеляційного адміністративного суду). Охочих приєднатися організатори акції — активісти Харківської обласної організації ВО "Свобода"— просять не забувати про засоби індивідуального захисту і соціальну дистанцію.

Нагадаємо, 28 вересня Другий апеляційний адміністративний суд знову прибрав проспект Жукова з мапи Харкова

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.