Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд визнав законним перейменування проспекту Жукова на Григоренка

Фото: KHARKIV Today
Харківська міськрада програла у суді апеляційної інстанції, але є можливість подати касацію.

Рішення Харківського окружного адміністративного суду про визнання незаконним перейменування проспекту Жукова на Григоренка скасували.

2 грудня Другий апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційні скарги облдержадміністрації та представників громадськості і скасував рішення суду першої інстанції. Про це KHARKIV Today повідомив представник Харківського антикорупційного центру Володимир Рисенко.

"Харківська міськрада оскаржила розпорядження голови Харківської облдержадміністрації про перейменування проспекту Жукова на Григоренка. Їм повністю у цьому відмовили, сказали, що розпорядження голови облдержадміністрації (про декомунізацію) було законним", — розповів Рисенко.

На його думку, міськрада оскаржуватиме рішення апеляційної інстанції.

"Вони можуть оскаржити у касації. Хоча це залежить від Верховного Суду, прийме він до розгляду касаційну скаргу чи ні", — пояснив Рисенко.

Нагадаємо, у червні Харківський окружний адміністративний суд задовольнив позов Харківської міськради до Харківської облдержадміністрації та визнав незаконним перейменування проспекту Жукова на Григоренка.

Як писав KHARKIV Today, під Другим апеляційним адміністративним судом влаштували пікет, щоб не допустити повернення імені Жукова на мапу Харкова. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.