Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Старому Салтові почали підключати газ

Фото: АТ "Харківгаз"
Газопроводи та обладнання у селищі пошкоджені.

Протягом вихідних у звільненому від російських загарбників селищі Старий Салтів підключили газ до перших кілька десятків будинків.

На сьогодні у Старому Салтові замінили кілька зруйнованих через обстріли ділянок розподільних мереж, установили на них нове обладнання та розпочали перші пуски газу у домівки мешканців. Про це повідомили у компанії "Харківгаз".

"Інфраструктура деокупованого селища майже знищена рашистами. Пошкоджені регуляторні пункти, перебиті розподільні газопроводи, обстріляні та зруйновані будинкові комунікації. Попри це, в Салтові триває відбудова газових "артерій", — розповіли у "Харківгазі".

Нагадаємо, Старий Салтів звільнили під час контрнаступу на весні. Після цього російські окупанти били по селищу з усіх видів зброї та техніки. У селищі знищена школа, пошкоджений храм, зруйнована більшість магазинів і будинків.

газ
Фото: АТ "Харківгаз"
газ
Фото: АТ "Харківгаз"

Як писав KHARKIV Today, на початку листопада у Старому Салтові вдалося повернути світло 500 споживачам. Електромережі та обладнання навколо селища знищені майже повністю. Роботи ускладнюються відсутністю моста, який підірвали навесні. На місце робіт енергетикам доводилося діставатися на моторному човні.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.