Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Старого Салтова частково повернули світло

Фото: "Харківобленерго".
Біля селища під час бойових дій було знищено 80 % обладнання "Харківобленерго".

У Старому Салтові, який був звільнений ще навесні, продовжують ремонтні роботи.

Поки що вдалося повернути світло тільки 500 споживачам, адже мережі та обладнання навколо селища знищені майже повністю. Окрім того, роботи ускладнюються відстуністю моста, який підірвали навесні. За словами енергетиків, на місце робіт їм доводиться діставатися на моторному човні.

"Поблизу населеного пункту пошкоджено до 80% електромережі. Розбиті підстанції, опори, роз'єднувачі та ізоляція – ось що наші електромонтери побачили після того, як українські військові звільнили цю територію. Пошкодження отримали майже всі прольоти повітряних ліній електропередачі. До того ж, залишилося дуже багато мін. Це, звісно, ускладнює роботу та збільшує час, необхідний для відновлення електропостачання жителям селища", — зазначили у Вовчанському РЕМ.

Ремонтні бригади працюють поблизу Старого Салтова третій тиждень. Точну дату повного відновлення електромережі назвати поки що неможливо. На допомогу місцевим фахівцям долучили бригаду Мереф'янського РЕМ.

Старий Салтів був знеструмлений практично з перших днів війни. На території громади обслуговуються 3857 побутових та юридичних споживачів "Харківобленерго".

Нагадаємо, Старий Салтів звільнили під час травневого контрнаступу. Після цього окупанти розстрілювали селище з усіх видів зброї та техніки, тут знищена школа, пошколджений храм, зруйновані більшість магазинів, будинків.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.