Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Старому Салтові невідомі перекрили газ

Фото: АТ "Харківгаз"
Співробітники "Харківгазу" відновлюють газопостачання.

Без газу залишилися 200 домоволодінь.

У неділю 4 грудня вранці у мешканців селища Старий Салтів зникло газопостачання. До компанії "Харківгаз" абоненти почали звертатися близько 6:00. Співробітники компанії обстежили газопроводи й виявили перекриту засувку. Про це повідомила KHARKIV Today начальник управління зовнішніх комунікацій компанії "Харківгаз" Ольга Клименко.

"Невідомо, хто це міг зробити. Нам почали надходити дзвінки від споживачів, яких ми встигли підключити у Старому Салтові, що у них відсутнє газопостачання. Почали обстежувати мережі зранку учора, й при обстеженні аварійна служба побачила перекриту засувку", — розповіла Ольга Клименко.

Усього у Старому Салтові 1500 домоволодінь, які обслуговує компанія "Харківгаз". Однак через обстріли там зруйновані будинки, труби й газорегуляторні пункти. Тому можливо підключити до газопостачання лише близько 400 домоволодінь. До 4 грудня були підключені 200 будинків. Через невідомого усі ці домівки залишилися без газу. Фахівці "Харківгазу" заново проводять під'єднання. Станом на вечір 4 грудня із газом уже були понад 40 споживачів. Підключення триває. Компанія "Харківгаз" з'ясовує обставини перекриття засувки.

"Спочатку потрібно обійти всіх людей, впевнитися, що у них перекриті крани перед газовими приладами — що пуск газу не призведе ні до яких аварій у них у будинку. Після цього запускається газ знов у систему. Потім наші працівники знову йдуть до людей, перевіряють обладнання й підключають газ. Це складна процедура, доволі трудомістка", — розповіла Ольга Клименко.

Як писав KHARKIV Today, у Старому Салтові замінили кілька зруйнованих через обстріли ділянок розподільних мереж, установили на них нове обладнання та розпочали перші пуски газу у домівки мешканців. У перший день пуску газ підключили до кількох десятків будинків.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.