Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У справі Кернеса продовжують допитувати свідків

Наступне засідання відбудеться 31 січня.

На наступному засіданні у справі Геннадія Кернеса продовжать допитувати свідків.

18 січня у Київському районному суді Полтави відбулося засідання у справі, де обвинувачений — Харківський міський голова Геннадій Кернес та його охоронці Віталій Блинник та Євген Сміцький. На засіданні продовжили допитувати свідків. Про це повідомили KHARKIV Today у пресслужбі Київського райсуду Полтави.

"На судовому засіданні 18.01 були присутні обвинувачені, прокурор, адвокат Юлія Плетньова [адвокат Кернеса — ред.], у режимі відеоконференції були Тетяна Зелькіна [адвокат постраждалих — ред.] та Лідія Ізовітова [адвокат обвинувачених — ред.], свідки. Наступне засідання призначено на 10:00 31.01.2022 року. Був допит свідків, на наступне засідання також будуть викликатися свідки", — сказала KHARKIV Today консультант суду Поліна Липовата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Один із близнюків-охоронців Геннадія Кернеса став чиновником

Як писав KHARKIV Today, 2 березня 2015 року міському голові Харкова Геннадію Кернесу та двом його охоронцям повідомили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України. Їх звинувачують у викраденні, тортурах та загрозі вбивством двом активістам Євромайдану — Сергію Ряполову і Олександру Кутяніну.

31 січня 2020 року Апеляційний суд Полтави ухвалив рішення повернути справу за звинуваченням Кернеса до суду першої інстанції — Київський райсуд Полтави. Таке рішення було ухвалено через півтора року розгляду апеляції постраждалих та їхнього адвоката. Перше засідання у Київському райсуді Полтави відбулося 29 січня. Суд задовольнив право родичів Кернеса про продовження розгляду звинувачення для його реабілітації.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.