Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Судове засідання у справі Кернеса відклали до середини серпня

До суду не прийшли потерпілі.

У справі Геннадія Кернеса суд допитує свідків.

21 липня у Київському районному суді Полтави мало пройти засідання у справі, де обвинувачений — харківський міський голова Геннадій Кернес і його охоронці Віталій Блинников і Євген Сміцький. Але засідання відклали, оскільки до зали суду з'явилася не всі свідки. На засіданні були обвинувачені з захисниками, були відсутні потерпілі і їх адвокат. Про це повідомили KHARKIV Today у пресслужбі Київського райсуду Полтави.

"Судове засідання проходило до 13:00, але було відкладено на 10:30 16 серпня з метою виклику і допиту свідків. Не всі свідки з'явилися", — розповіла прессекретарка Київського райсуду Полтави Поліна Липовата.

Як писав KHARKIV Today, 29 січня у Київському райсуді Полтави відбулося перше підготовче засідання у справі Геннадія Кернеса і його двох охоронців (засідання відбулося через майже рік). Суд задовольнив право родичів Кернеса про продовження розгляду звинувачення для його реабілітації.

Нагадаємо, 31 січня 2020 року Апеляційний суд Полтави прийняв рішення повернути справу за звинуваченням Кернеса до суду першої інстанції — Київський райсуд Полтави. Таке рішення було прийняте через півтора року розгляду апеляції потерпілих і їх адвоката.

2 березня 2015 року міському голові Харкова і двом його охоронцям повідомили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України. Їх звинувачують у викраденні, тортурах і погрозі вбивством двом активістам євромайдану — Сергію Ряполову і Олександру Кутяніну.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.