Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У школі на Харківщині будують укриття за 73 мільйони гривень

Фото: ХОВА 
1
Будівництво бомбосховища в Люботині триватиме до 2024 року.

Проєкт фінансується коштом фонду ліквідації наслідків збройної агресії та обласного бюджету.

Кошторис зведення захисної споруди в Люботині становить майже 73 мільйони гривень. Проєкт включено до Програми економічного та соціального розвитку Харківської області на 2023 рік, — повідомили в Харківській обласній військовій адміністрації. 

На місці будівництва вже облаштовано тимчасові проїзди та споруди, фундаментну плиту, а також здійснено земляні роботи. Зараз будівельники зводять монолітні стіни.

За словами виконроба Владислава Худокормова, глибина закладання підземної споруди — від 4,5 до 6 метрів. Всі бетонні роботи планують виконати цього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шкільні укриття у Харківській області: два будуть готові на початку року, 18 — на папері

"Під час будівництва враховані також аспекти щодо створення безбар’єрного простору. Буде забезпечено доступ для маломобільних груп населення, відповідно до норм облаштуємо сантехнічні вузли, підйомники тощо", — розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час огляду будівництва.

Олег Синєгубов також повідомив, що область планує залучати міжнародних донорів і збільшити кількість проєктів з будівниства захисних споруд у наступному році.

Зведення нового бомбосховища розраховане на 2 роки, тому об’єкт є перехідним на 2024 рік.

Як писав KHARKIV Today, укриття на Харківщині відремонтують за 23,5 мільйона гривень. Послуги надаватиме фірма, створена вісім місяців тому.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.