Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У селищі на Харківщині розпочався опалювальний сезон

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
До централізованого опалення підключають мешканців Слобожанського.

Опалювальний сезон у Слобожанському раніше не могли розпочати через пошкоджене обладнання та борги.

2 грудня у селищі Слобожанське Чугуївського району розпочали опалювальний сезон. Наразі до опалення підключені майже всі будинки. Без тепла залишаються два дитсадки, адмінбудівля, чотири одноповерхових багатоквартирних та три триповерхових будинки. Про це повідомив KHARKIV Today слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр.

"Майже всі будинки в нас запущені. Але є проблеми з розмерзанням системи опалення двох дитячих садочків, та не запущені ще чотири будинки (одноповерхові багатоквартирні будинки) і три будинки триповерхових через технічні проблеми з трубопроводами у приватних володіннях. Є ще адміністративна будівля, це колишній дитячий садочок, там розмерзлося майже все", — розповів Дмитро Діхтяр.

Чи зможуть підключити опалення у дитсадках, поки невідомо — все залежатиме від того, чи вдасться зберегти магістралі. До житлових будинків, які ще не підключені, планують подати тепло наприкінці цього тижня.

Усього у Слобожанському — 120 багатоквартирних будинків. Мешканці Слобожанського кажуть, що у квартирах температура складає від 20 до 25 градусів.

Як писав KHARKIV Today, через пошкодження теплового обладнання Зміївської ТЕС внаслідок обстрілів та заборгованість за газ компанії "Укренерго" Зміївська ТЕС не надавала послуги з теплопостачання жителям селища Слобожанське та не генерувала електрику. Станом на 21 листопада без тепла залишалися близько 15 000 людей.

Температура у квартирах не перевищувала 12 градусів тепла, тому мешканці Слобожанського намагалися зігрітися електроприладами. Через це дуже збільшилося споживання електроенергії. Евакуювати мешканців не планували.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.