Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У селі на Харківщині попрощалися із захисником

Фото: KHARKIV Today.
Олександр Бахмач захищав Україну із 2015 року.

Захисникові було 37 років.

10 травня у районі міста Чугуїв загинув військовий із Лозівської громади Олександр Бахмач. Поховали бійця сьогодні, 16 травня, у селі Домаха.

За інформацією Лозівської міської ради, народився Олександр Бахмач 7 лютого 1987 у багатодітній родині. Навчався у Лозівському навчально-виховному комплексі №10, далі у Професійно-технічному училищі №56. Став електриком, працював на різних підприємствах у громаді.

У 2016 році вступив до Лозівської філії Харківського автомобільно-дорожнього технікуму, навчався за спеціальністю — обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів. Потім влаштувався на залізничний вокзал у Лозовій, де працював тривалий час. Був одружений. Захищав країну на кордоні ще із 2015 року.

"Військова агресія російської федерації змінила життєві плани Олександра. Вірний громадянському обов'язку, він вступив до лав ЗСУ для захисту кордонів України. Після отримання поранення був призначений у резерв 1 запасної роти військової частини А0501. З 2015 по 2016 рік виконував військовий обов'язок у військовій частині 9951 Харківського прикордонного загону", — розповіли у Лозівській міськраді.

Як писав KHARKIV Today, директор Менського музею загинув на Харківщині. Віталій Крутий був мобілізований наприкінці 2023 року до ДПСУ.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.